FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 12224409

nr 1222 4409

BOOKSHELVES

one pair, England, yew wood. Length: 75, width: 30 cm, height: 180 cm, wear, damages, missfärgningar.

Ett par, England, Idegran. Längd: 75, djup: 30 cm, höjd: 180 cm

Condition: slitage, skador, missfärgningar

1000

SEK 4000

Monday December 10 2018
at 19:36:20